يکشنبه 4 اسفند 1398 - 28 جمادى الثانية 1441
تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394     |     کد : 1679

باران نعمت است,رانندگان احتیاط کنند

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجانشرقی گفت:بدنبال بارش باران نعمت الهی, عدم رعایت رانندگان به قوانین راهنمائی و رانندگی منجر به حوادث میشود

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجانشرقی گفت:بدنبال بارش باران نعمت الهی, عدم رعایت رانندگان به قوانین راهنمائی و رانندگی منجر به حوادث میشود.
حبیب حسینقلی زاده گفت:صبح امروز دوشنبه مورخه 1394/08/18 ساعت 11:10 بدنبال واژگونی خودرو سواری پژو در اتوبان تبریز-زنجان, منجر به مصدومیت 3 تن شد.
وی گفت:با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریتهای پزشکی, پایگاههای اورژانس 115 , 220 تبریز و شیبلی به محل حادثه اعزام شدند.
این واژگونی خودرو که در کیلومتر 25 اتوبان تبریز-زنجان , قبل از تونل شیبلی اتفاق افتاده بود, منجر به مصدومیت سه تن شد که با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شد.
حسینقلی زاده افزود:توجه به اب و هوا و وضیعت جوی توسط رانندگان و رانندگی در این وضیعت جوی با قوانین مختص خودش باشد, واژگونی خودرو اکثرا در این وضیعت جوی انجام میشود, بستن کمربند ایمنی نیز در کاهش صدمات به سرنشینان واژگونی های خودرو بسیار تاثیر گذار است.


نوشته شده در   دوشنبه 18 آبان 1394  توسط   حبیب حسینقلی زاده   
بازگشت