پنجشنبه 21 فروردين 1399 - 15 شعبان 1441
تاریخ : چهارشنبه 1 ارديبهشت 1395     |     کد : 1753

حادثه جاده ارومیه با 1 فوتی

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: شب گذشته برخورد دو خودرو سواری سمند و نیسان منجر به مرگ 1تن و مصدومیت 1 تن دیگر شد

 
سئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: شب گذشته برخورد دو خودرو سواری سمند و نیسان منجر به مرگ 1تن و مصدومیت 1 تن دیگر شد
حبیب حسینقلی زاده گفت:شب گذشته سه شنبه مورخه 1395/01/31 ساعت 23:20 , بدنبال برخورد دو دستگاه سواری سمند و نیسان, مرگ یک تن و مصدومیت یک تن دیگر را بدنبال داشت.
وی گفت : این حادثه در جاده تبریز-ارومیه, مابین روستای سرای و کمیچی, برخورد دو خودروی سواری سمند و نیسان روی داد و اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان اسکو, پایگاه اورژانس 115, سرای و همچنین پایگاه امداد و نجات هلال احمر و آتشنشانی را بمحل حادثه اعزام کرد.
حسینقلی زاده در ادامه گفت: با بررسی صحنه حادثه و وضیعت مصدومین توسط تکنسینهای اورژانس 115, از مصدومیت یک تن خبر دادند که مصدوم با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان درمانگاه ایلخچی انتقال داده شد.
وی همچنین گفت: با توجه به گیر کردن راننده نیسان در داخل خودرو و آتش گرفتن خودرو , امدادگران آتشنشانی و هلال احمر, اطفا حریق کرده و جسد راننده نیسان را از خودرو رها سازی کردند.
حسینقلی زاده در ادامه مطلب حادثه گفت: در حوادث ترافیکی قرار دادن نشانه ها و علائمی در نزدیکی محل تصادف از بروز حوادث بعدی جلوگیری میکند.


بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode