جمعه 14 آذر 1399 - 18 ربيع الثاني 1442
 اخبار مرکز
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آموزش همگانی احیاء قلبی ریوی

آموزش همگانی احیاء قلبی ریوی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز و در راستای افزایش مهارتی و آگاهی عموم مردم به احیا قلبی ریوی پایه این مرکز بصورت رایگان آموزش می دهد.
دوشنبه 6 آبان 1398

اعزام کاروان اورژانس جهت ارائه خدمات به زائرین اربعین اباعبدالله الحسین علیه السلام

اعزام کاروان اورژانس جهت ارائه خدمات به زائرین اربعین اباعبدالله الحسین علیه السلام مراسم معنوی اعزام کاروان اورژانس به استان ایلام با حضور تنی چند از مسئولین دانشگاهی و سازمان حج و زیارت ظهر امروز برگزار شد
سه شنبه 16 مهر 1398

برگزاری کارگاه CBRNE برای پرسنل عملیاتی اورژانس

برگزاری کارگاه CBRNE برای پرسنل عملیاتی اورژانس کارگاه آمادگی در پدافند غیرعامل و حوادث با حضور مسئولین فوریتهای پزشکی شهرستانها در سالن اجتماعات این مرکز تشکیل یافت.
شنبه 13 مهر 1398

عملیات ویژه انتقال هوایی قلب اهدایی از تبریز به تهران

عملیات ویژه انتقال هوایی قلب اهدایی از تبریز به تهران رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: امروز جمعه طی یک عملیات هماهنگ شده سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی تبریز،قلب خانم ۳۶ساله جهت پیوند به تهران انتقال یافت
شنبه 6 مهر 1398

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده معظم شهدا در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز و تجلیل از مقام شامخ شهدا برگزار شد.
سه شنبه 2 مهر 1398

آمارچشمگیر اورژانس تبریز در احیاء قلبی ریوی

آمارچشمگیر اورژانس تبریز در احیاء قلبی ریوی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه گفت: در یک سال اخیر 15 نفر از بیماران دچار ایست قلبی تنفسی تحت اقدامات احیاء قلبی ریوی پیشرفته Acls به زندگی بازگشته اند.
يکشنبه 31 شهريور 1398

تجدید میثاق با آرمانهای شهدا

تجدید میثاق با آرمانهای شهدا به گزارش روابط عمومی اورژانس، رئیس و جمعی از پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در ،گلزار شهدا با آنها تجدید میثاق کردند.
شنبه 30 شهريور 1398

حضور معاون درمان در مرکز اورژانس و تبریک روز ملی اورژانس

حضور معاون درمان در مرکز اورژانس و تبریک روز ملی اورژانس حضور معاون درمان در مرکز اورژانس و تبریک روز ملی اورژانس
چهارشنبه 27 شهريور 1398

کمپین" کودک ایمن در حوادث ترافیکی"

کمپین" کودک ایمن در حوادث ترافیکی" درنشست خبری چهل و چهارمین سالگرد تاسیس اورژانس در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریزعنوان شد:باتوجه به اهمیت ایمنی کودکان در حوادث ترافیکی برفرهنگ سازی و آگاهی بخشی آحادجامعه از طریق این کمپین خبرداد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

تجلیل از تکنسین اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم نکوداشت روزملی اورژانس در تهران

تجلیل از تکنسین اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم نکوداشت روزملی اورژانس در تهران در مراسم روز ملی اورژانس که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد آقای عبداله عسگری مسئول فوریتهای پزشکی شهرستان آذرشهر بعنوان تکنسین نمونه تجلیل بعمل آمد.
چهارشنبه 27 شهريور 1398