جمعه 14 آذر 1399 - 18 ربيع الثاني 1442
تاریخ : شنبه 23 آبان 1394     |     کد : 1676

حادثه جاده جزیره اسلامی -تبریز دو فوتی بر جای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اذربایجانشرقی گفت:دنبال برخورد خودرو سواری پراید با یک خودرو که پس از برخورد متواری شده بود, دو تن جان خود را از دست دادند

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اذربایجانشرقی گفت:دنبال برخورد خودرو سواری پراید با یک خودرو که پس از برخورد متواری شده بود, دو تن جان خود را از دست دادند.
حبیب حسینقلی زاده گفت:ساعت 18:05 امروز جمعه مورخه 1394/08/22 بدنبال برخورد خودرو سواری پراید با یک خودرو دیگر که متواری شده بود در جاده تبریز- ارومیه مابین خورخور -جزیره اسلامی, دو تن جان خود را از دست دادند.
وی گفت:با اطلاع این حادثه به مرکز اپراتوری شهرستان اسکو , پایگاههای فوریتهای پزشکی خور خور و جزیره اسلامی به محل اعزام شدند.
حسینقلی زاده گفت:تکنسینهای اعزامی با بررسی مصدومین, فوت دو تن را که بعلت شدت حادثه در دم فوت کرده بودند, تائید کردند و یک تن را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام رضا انتقال دادند.
وی افزود:تجمع در محل حوادث, احتمال بروز حوادث اتی را بدنبال دارد و همچنین ارائه خدمات امدادگران و عوامل انتظامی را با مشکل مواجه میکند.


نوشته شده در   شنبه 23 آبان 1394  ساعت  11:07   توسط   حبیب حسینقلی زاده   
بازگشت