سه شنبه 6 اسفند 1398 - 30 جمادى الثانية 1441
تاریخ : دوشنبه 25 آبان 1394     |     کد : 1687

مانور کاهش قربانیان حوادث ترافیکی در تبریز

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اذربایجانشرقی گفت: تنها راهکارهای کاهش تلفات حوادث ترافیکی رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و اموزش اصول کمکهای اولیه برای عموم افراد جامعه است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اذربایجانشرقی گفت: تنها راهکارهای کاهش تلفات حوادث ترافیکی رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و اموزش اصول کمکهای اولیه برای عموم افراد جامعه است.
دکتر رجائی در هفته کاهش تلفات قربانیان حوادث ترافیکی گفت: رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و همچنین یادگیری اصول کمکهای اولیه از راهکارهای اصلی کاهش قربانیان حوادث ترافیکی است.
وی گفت: قربانیان حوادث ترافیکی تنها همان فوتیها و مصدومین نیستند و گاها کمکهای غیر اصولی منجر به افزایش شدت مصدومیت و جبران ناپذیر بودن این تصادفات میشود.
دکتر رجائی افزود:در حوادث ترافیکی لزوم رسیدگی با اقدامات صحیح پزشکی بسیار مهمتر از انتقال غیر اصولی مصدومین است.
وی گفت: بایستی نگرش و فرهنگ جامعه را بسمت یادگیری و رعایت قوانین سوق بدهیم.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اذربایجانشرقی , مانوری به مناسبت هفته کاهش قربانیان حوادث ترافیکی با مشارکت اموزش و پرورش ، سازمان امداد و نجات هلال احمر،راهنمائی و رانندگی  و اورژانس 115 استان در مدرسه پرفسور حسابی از مدارس ناحیه 3 اموزش و پرورش و با حضور مسئولین استانی صبح امروز دوشنبه مورخه 1394/08/25 برگزار کردید.
حسینقلی زاده گفت:در این مراسم که با حضور اقای پورمهدی معاون عمرانی استانداری ، اقای پاشائی مدیرکل ومسیولین اموزش و پرورش ،کارشناسان راهنمائی و رانندگی و همچنین کارشناسان سازمان امداد و نجات و اورژانس 115 در جمع دانش اموزان برگزار گردید .
وی افزود: در این برنامه مانوری از انجام اقدامات اورژانس 115 و همچنین راهکارهای پیشگیری از حوادث توسط تکنسینهای اورژانس 115 انجام شد.


نوشته شده در   دوشنبه 25 آبان 1394  توسط   حبیب حسینقلی زاده   
بازگشت