پنجشنبه 21 فروردين 1399 - 15 شعبان 1441
تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1394     |     کد : 1688

پایگاه اورژانس 115 کلوانق افتتاح شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ائین افتتاح پایگاه اورژانس 115 کلوانق گفت: خدمات اورژانس 115 مهم و بایستی در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده تلاش شود و رضایت مندی مردم بیشتر گردد

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ائین افتتاح پایگاه اورژانس 115 کلوانق گفت: خدمات اورژانس 115 مهم و بایستی در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده تلاش شود و رضایت مندی مردم بیشتر گردد
دکتر صومی صبح امروز سه شنبه مورخه 1394/08/26 در ائین افتتاح پایگاه جاده ای اورژانس 115 کلوانق شهرستان هریس گفت: کمبود نیروی انسانی در اورژانس 115 به عینه شاهد هستیم اما بخاطر قولی که به مردم شهر کلوانق در سال گذشته داده بودیم و با همکاری صمیمانه شبکه بهداشت و فعالیت همیشگی فوریتهای پزشکی و اهدا زمین و انشعابات توسط شهرداری و شورای شهر انجام شد, توانستیم امروز این پایگاه اورژانس 115 را افتتاح کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در ادامه با اشاره به ایه شریفه گفت: نجات جان یک نفر نجات جان امتی است و خدمات اورژانس 115 باتوجه به فشار و سختی کار از اولویت بالائی قرار دارد.
دکتر صومی در ادامه گفت: مردم در خدمات درمانی, مخصوصا حوادث خواسته های ویژه ای از کادر فوریت دارند و چون شما تکنسینها پیش قراولان سلامت هستید بایستی در ارائه خدمات تمام تلاش خود را انجام بدهید تا رضایتمندی مردم جلب شود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی همچنین در این مراسم ضمن تقدیر از حضور دکتر صومی و دکتر مهامین و مسئولین شهرستان هریس گفت:ریاست دانشگاه و شبکه بهداشت و مسئولین شهرستان هریس و شهر کلوانق تمام تلاش و همکاری خود برای افتتاح این پایگاه انجام دادند و با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی, اقدام به افتتاح پایگاه انجام شد.
 دکتر رجائی ضمن تاکید بر کمبود نیرو و آمبولانس گفت: پیگیری جهت تامین نیرو از طریق اضافه کاری با نیروهای شهرستانهای مجاور انجام شده و بنده در اینجا از نیروهای اورژانس جهت پوشش پایگاههای اورژانس 115 با توجه به تعداد شیفتهای بیشتر که انجام خدمت میکنند, تقدیر و تشکر میکنم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان پزشکی شهرستان هریس در این مراسم ضمن ارائه گزارش عملکرد 8 ماهه اورژانس 115 هریس گفت:این پایگاه در حالی توانستیم افتتاح کنیم که پرسنل نیز همکاری صمیمانه خود را اعلام کردند.
دکتر مهامین گفت: امیدواریم با جذب نیروی انسانی مشکلات و فشار کاری پرسنل کمتر شود و پرسنل نیز. بتوانند مدارج بالاتر علمی را کسب کنند.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی , پایگاه کلوانق , ششمین پایگاه شهرستان هریس میباشد.


نوشته شده در   سه شنبه 26 آبان 1394  توسط   علی احمد ی نیا   
بازگشت