چهارشنبه 20 آذر 1398 - 13 ربيع الثاني 1441
تاریخ : شنبه 8 خرداد 1395     |     کد : 1800

دو واژگونی باز دو فوتی و شش مصدوم

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: صبح امروز بدنبال دو واژگونی خودرو در جاده های مواصلاتی استان, دو تن کشته و شش تن دچار مصدومیت شدند

حسینقلی زاده گفت:صبح امروز جمعه مورخه 1395/03/07 ساعت 6:15 گزارش واژگونی خودرو سواری آردی در جاده قدیم تبریز-بستان آباد, حوالی روستای اکین آباد, به اپراتوری فوریتهای پزشکی بستان آباد گزارش شد.
وی گفت:با اعلام این حادثه دو پایگاه اورژانس 115 , شیبلی و بستان آباد بمحل حادثه اعزام شدند و تکنسینهای اعزامی مرگ یک تن را تائید و سه مصدوم حادثه را با اقدامات درمانی به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد انتقال دادند.
وی در ادامه از گزارش حادثه واژگونی خودرو سواری روا در جاده تبریز- آذرشهر خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت8:30 به اپراتوری فوریتهای پزشکی آذرشهر گزارش شده, در جاده تبریز- آذرشهر, مقابل پارک ایرنجی روی داد.
وی گفت: با گزارش حادثه روی داده, تکنسینهای پایگاههای ممقان و آذرشهر بمحل اعزام شدند و از مرگ کودک 18 ماهه و مصدومیت سه تن خبر دادند.
وی افزود: مصدومین حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان آذرشهر انتقال داده شدند.
حسینقلی زاده گفت:عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی امار بسیار بالای مصدومین و کشته ها را در بر میگیرد و در این حوادث واژگونی ها در صدر حوادث هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد , که مطمئنا با رعایت  موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی, شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.


بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode