يکشنبه 4 اسفند 1398 - 28 جمادى الثانية 1441
تاریخ : پنجشنبه 21 مرداد 1395     |     کد : 1866

برخورد تاکسی و موتورسیکلت بالگرد اورژانس هوائی را به عجبشیر کشاند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بدنبال برخورد تاکسی و موتورسیکلت در میدان بسیج عجبشیر, بالگرد اورژانس هوائی عازم این شهر شد تا یک مصدوم را به تبریز انتقال دهد

دکتر روزبه رجائی گفت: صبح امروز چهارشنبه مورخه 1395/05/20 گزارش برخورد تاکسی و موتورسیکلت در ساعت 9:35 به پایگاه فوریتهای پزشکی عجبشیر اعلام شد.
وی ادامه داد: با اعزام تکنسینهای فوریتهای پزشکی پایگاه اورژانس 115 عجبشیر به محل حادثه در میدان بسیج این شهر, از مصدومیت شدید مرد 34 ساله خبر دادند.
دکتر رجائی همچنین گفت: بعلت شدت بالای مصدومیت و احتمال قطع دو پای  مصدوم موتورسوار بود , نیاز به انتقال سریع به بالاترین مرکز درمانی را می طلبید, بالگرد اورژانس هوائی نیز به عجبشیر فراخوانده شد.
وی همچنین ادامه داد: تکنسینهای بالگرد اورژانس هوائی نیز, مصدوم را با اقدامات درمانی و مراقبتی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال دادند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بالگرد اورژانس هوائی با توجه به وضیعت سلامتی بیمار و امکان پرواز در وضعیت آب و هوائی مناسب, میتواند خدمات ارائه بدهد , تا بتواند بیمار و مصدوم را سریعتر به بالاترین مرکز ارائه خدمات درمانی انتقال دهد.


بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode