پنجشنبه 13 آذر 1399 - 17 ربيع الثاني 1442
تاریخ : دوشنبه 25 آذر 1398     |     کد : 2557

افزایش تعامل و همکاری بین اورژانس و جمعیت هلال احمر در امر امدادرسانی به انواع حوادث

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در هلال احمر با سرپرست هلال احمر استان دیدار و پیرامون افزایش همکاری های متقابل گفتگو کردند .

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در هلال احمر با سرپرست هلال احمر استان دیدار و پیرامون افزایش همکاری های متقابل گفتگو کردند .

دکتر فرزاد رحمانی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم در این دیدار با تجلیل از همکاری های تنگاتنگ و رضایت بخش نیروهای اورژانس با هلال احمر در امر حوادث جاده ای و سایر حوادث گفت : در زلزله اخیر اولین نیروهایی که در کمترین زمان ممکن در محل روستاهای زلزله زده حاضر شده و اقدام به امدادرسانی کرده بودند نیروهای اورژانس و جمعیت هلال احمر بودند .
وی برگزاری دوره های مشترک بین نیروهای اورژانس و هلال احمر را ضروری دانست و افزود : برای تقویت همکاری و ایجاد هماهنگی های بیشتر برگزاری دوره ها و کارگاههای مشترک می تواند تاثیر خوبی در امر امدادرسانی ها داشته باشد .

دکتر سید هادی موسوی سرپرست جمعیت  هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این دیدار با تجلیل از خدمات دستگاههای امدادرسان گفت : نیروهای جمعیت هلال احمر، اورژانس،آتشنشانی ،راهداری و پلیس راه در حوادث گوناگون به ویژه حوادث جاده ای خدمات ارزنده ای به آسیب دیدگان از حوادث انجام می دهند .
وی با تاکید بر استفاده از پتانسیل های همدیگر افزود : دستگاههای امدادرسان اشتراکات زیادی در انجام وظایف خود با همدیگر دارند و می توانند با بهره گیری از پتانسیل های همدیگر راندمان کاری را بالا برده و خدمات مناسبی به آسیب دیدگان ارائه دهند کما اینکه این همکاری تنگاتنگ بین نیروهای هلال احمر و اورژانس در حوادث جاده ای و کوهستان و حوادث روستایی کاملا مشهود  می باشد .
سرپرست هلال احمر استان بر آمادگی هلال احمر برای برگزاری دوره های مشترک و سایر همکاری ها و تعامل بیشتر تاکید کردنوشته شده توسط   علی احمد ی نیا   
بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode