دوشنبه 2 خرداد 1401 - 21 شوال 1443
تاریخ : سه شنبه 23 فروردين 1401     |     کد : 2917

تجلیل استاندار آذربایجان شرقی از رئیس اورژانس استان

طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی از فعالان طرح ملی خدمات سفرنوروزی سال1401 و رئیس اورژانس استان تجلیل بعمل آمد .

طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی  از فعالان طرح ملی خدمات سفرنوروزی سال1401 و رئیس اورژانس استان تجلیل بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان آذربایجان شرقی،در این مراسم که یکشنبه 21 فروردین 1401 ، با حضور عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی و مدیران دستگاه های خدمت رسان برگزار شد طی لوحی از خدمات اورژانس ورئیس اورژانس استان تجلیل شد.
در این لوح آمده است :
 
خدمتگزاری افتخاری ارزشمندی است که پروردگار متعال آن را نصیب کسانی از بندگانش می‌نماید که با عمل خودشان در مسیر گره گشایی از امور مردم گام برمی‌دارند .
صیانت از سرمایه‌های فرهنگی و تاریخی و فراهم سازی و محیطی نشاط آور برای مردم بعد از  گذراندن روزهای سخت و جانکاه بیماری منحوس کرونا حاصل زحمات و تلاش‌های خدمتگزاران ستاد اجرایی خدمات سفر است که در نوروز برای مردم پر افتخار این دیار کهن  فراهم شد.
 سعی و کوشش و اهتمام بالنده جنابعالی در روزهای نوروز ۱۴۰۱ موجب شد تا خاطره ای ارزشمند از بهار آذربایجان در ذهن و جان گردشگران و میهمانان به یادگار ماند و سند افتخار دیگری بر میهمان نوازی و خدمت‌رسانی به حبیبان خداوند در کارنامه خادمان افزوده شود، بدین وسیله با اهدای  این لوح از تمامی زحمات صادقانه شما و همکاران خدوم مجموعه قدردانی می نمایم و از خداوند سبحان توفیق خدمت و برای همگان را آرزومندم .
 *عابدین خرم
استاندار آذربایجان شرقی*


نوشته شده توسط   علی احمد ی نیا   
بازگشت
 
Refresh
SecurityCode